VISIONBIKE.PL powstało w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na normalną obsługę klienta w Polsce i reszcie Europy rozwijającej się. I nie chodzi tu o produkt, o import, o usługę.
Chodzi o normalność.
Oferta w formie usługi importu produktu, jakim jest motocykl to "tylko" miłość, pasja, wewnętrzne dążenie do obcowania ze stalowymi rumakami, wszystko tak drobne i nieznaczne przy chęci upowszechnienia normalności w handlu.

Stworzyliśmy ofertę dla ludzi szukających wyrażenia swojej osobowości poprzez motocykl. ...
Dla ludzi, którzy chcieliby zrealizować swoje marzenie. Dla ludzi, którzy być może mają zbyt mało czasu.
Dla ludzi, których czas jest zbyt cenny, aby śledzić wyjątkowo ubogą ofertę używanych motocyki na polskich portalach.
Dla ludzi, którzy nie aprobują ceny katalogowej polskich dealerów motocykli, która przewyższa cenę w USA miejscami o ponad 130%.

VISIONBIKE.PL wyrósł z przyzwyczajeń do pozytywnych standardów. Według nas standardami takimi są punktualność, odpowiedź na każdy
e-mail lub telefon, jasno sprecyzowane zasady, odpowiedzialność za słowa wypowiedziane lub pisane, słowem wszystko to, czego w polskim biznesie brakuje.
VISIONBIKE.PL jest esensją możliwości jakie daje połaczenie miast Nowy Jork i Gdynia przy zachowaniu powyższych standartów. Ty precyzujesz swoje oczekiwania, my szukamy dla Ciebie motocykla w USA oraz podstawiamy Ci go pod dom ze wszystkimi dokumentami potrzebnymi do rejestracji. O okresie poszukiwań wymarzonego motocykla decydujesz sam. Efektem naszych poszukiwań są konkretne oferty, które są niepowtarzalne. Albo jest to motocykl Twoich marzeń i akceptujesz ofertę, albo nie.
Ty precyzujesz ewentualny tuning optyczny (sakwy, wydechy, siodło, manetki, lightbar, oparcie pasażera, gmole itp.), my wykonujemy go dla Ciebie i w formie przez Ciebie określonej odbierasz swój motocykl. Po dokonaniu wyboru spieszymy się jak tylko można - 7 do 9 tygodni czasu trwa dostawa motocykla w wybrane miejsce w Polsce. Normalna obsługa klienta polega też na udokumentowaniu całej transakcji, wszystkie liczby są jawne, a jako klient otrzymujesz komplet dokumentów związanych z zakupem motocykla zza oceanu.

UWAGA: Nie zajmujemy się maszynami, które przetrwały tzw. dzwon, ślizg, wywrotkę, szlif, crash, cokolwiek co obniża jakość pojazdu. Każdy transport ubezpieczamy.

Firma działa zgodnie z polskim prawem handlowym, rozpoczęcie działalności miało miejsce w 2005 roku. Szczegóły oferty w dziale OFERTA